Modelky-fanatičky

21. ledna 2017 v 22:44 | Teriska |  Téma týdne
Zdravím vás
Konečně jsem se dostala k napsání tématu týdne (čas jsem sice měla ale dlouho jsem přemýšlela o čem vlastně psát :/)
Jednoho krásného dne mi má v té době "bývalá tchýně" (waa už jenom to bývalá zí strašně :O a k tomu tchýně fujky :/ ) nom ale poslala mi odkaz na jednu stránku, kde sdílelá jedna "nejmenovaná" modelingová agentura, že hledají nové modelky a že jim teď stačí jen odeslat formulář. A i přes to že jsem dlouhou dobu váhala, tak jsem opravdu pro každou blbost a formulář jsem vyplnila, no a asi o měsíc později mi přišla sms ve které mě zvali na konkurs. Ten byl vlastně jednoduchý, měla jsem přijít v bílém tričku, udělali jednu fotku a šla další. Už jen když jsem vešla do té místnosti kde seděly "potencionální modelky" tak jsem si řekla že jsem tady špatně ( kolem mě byly holky kterým já říkám pipinky) a možná právě proto mě překvapilo to když mě pozvali do dalšího kola, ( k tomuhle by byla také dobrá historka, možná vám ji napíšu později) prozradím vám že jsem jela s nepříjemně podřenou patou a chodit jsem musela na podpatcích, no dojela jsem tam a nechali mi podepsat smlouvu, (Teri modelka :O super)
Se mnou tam vybrali i další 4 holky, byly v celku fajn a dalo se s němi mluvit (upřímně po té co jsem viděla jsem to čekala horší). V dalších týdnech začalo něco co by se dalo nazvat výcvikem ( učí vás chodit jako modelky, a po tom jak jsem se to učila můžu říct že to není jednoduché, obzvlášť u mě kdy jsem tehdy měla půjčené boty na podpatku protože na nich moc často nechodím)

Při prvním focení do portfolia jsme poznaly i další modelky, a právě tehdy jsem si všimla fanatismu mezi modelkami. Ano tohle čeho jsem si všímala nebylo jen zapálení ale až dravost (jako dravé šelmy které se perou o jedno sousto hihi) Vidět jak umí být ty holky seběvedomé pro mě bylo něco obdivuhodného, ale jak už to tak bývá, čeho je moc toho je příliš. Modeling je jedním z "oborů" kde se nachází mladé slečny, které bývají velmi sebestředné, myslí na to aby ony. Kdykoli přišla zakázka hrnuly se po ní jako vosy po medu. Byly by se o ni schopny i poprat. Mladé holky, které se musí probojovat k tomu aby byly viditelné, uměly to a za to měly můj obdiv, jen mi připadalo mírně přehnané když se mladé nezletilé holky fanaticky rvaly vpřed.
Měla jsem možnost podepsat s němi smlouvu k delší spolupráci za což jsem vděčná (Asi opravdu nebudu až tak nepěkná když jsem spolupracovala s těmito lidmi) ale podmínky smlouvy mi nevyhovovaly z osobních důvodů a proto jsem tuto spolupráci ukončila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama