Nečekaného přátelství

26. ledna 2017 v 23:19 | Teriska |  Hororníčky
Zdravím vás,
Tuhle rubriku jsem vytvořila pro ty z vás které baví tajemné příběhy. Bude to na způsob věřte nevěřte, s tím rozdílem, kdy příběhy budou vycházet buď z mé opravdu bujné fantazie (nemám v plánu kopírovat již známé oposlouchané fráze) nebo se bude jednat o mé vlastní příběhy které vám tady převyprávím tak jak se doopravdy staly.... Vy mi pak klidně můžete své typy psát do komentářů, tam vám pak dám vědět jestli byly tipy zprávé, a po případě vysvětlím nesrovnalosti.

V období kdy mi mohly být asi 5 let a my jsme jezdívali s rodiči na chatu. Sestra byla ještě batole a i když s námi občas jezdíval taťkův bratr s jeho manželkou a dětmi, tak byli jeho děti o pár let starší a nehráli si semnou často. Možná i právě z toho důvodu jsem si vymyslela imaginární kamarádky, ty byly 3 (všechny vypadaly ve stejném věku jako já) Klárka, Terezka a Nikolka. Povídala jsem si s němi, hrály jsme si spolu.
Jak už to tak bývá čas letí a já své imaginární kamarádky ztratila a na čas na ně i zapomněla. Všechny se v mém životě znova objevily, už ale ne jako imaginární (to vím určitě vidí je i ostatní :D) Je to zvláštní ale je to tak, ty tři kamarádky které byly tehdy více než určitě imaginární, teď ve skutečnosti imaginární nejsou a zároveň se staly důležitými osobami v mém životě. Klárka je totiž má nejlepší kamarádka, Terezka je přítelova sestra a Nikolka ta je pro mě jako starší sestra.

Tak co myslíte :) Je možné aby se mi tohle stalo nebo je to pouze vymyšlený článek :) ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 15. února 2017 v 10:45 | Reagovat

Myslím že je to možný stalo se mi něco podobného. Ve školce sem měla 4 kamarádky no a pak když sem byla ve škole postupem času sem na ně zapomínala a přemýšlela jestli byli skuteční nebo ne, pak po dlouhé době jsem jednu z nich potkala chodila na stejnou školu akorát do jiné třídy, ta mi řekla že z jedné naši společné kamarádky se stala namyšlená panička a o druhých dvou nic nevěděla. Takže asi tak, no teď se zase naši cesty rozdělili už 5 let sme se neviděly.

Jinak budu moc ráda pokuď navštívíš můj nový blog... a omlouvám se za tu reklamu

2 somnambulisme somnambulisme | 26. března 2017 v 16:41 | Reagovat

[1]: Možné to sice je :) a příběh je malinko podložen realitou, ale nic takového se mi nestalo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama