Stereotyp

15. ledna 2017 v 23:15 | Teriska

Každý už se určitě dostal do situace kdy se zamotal do stereotypu. Je to pak ne snesitelný kolotoč který unavuje, jako bychom žili jeden den který se neustále opakuje a nekončí.
Na neštěstí jsem se do jednoho takového kolotoče dostala i já, a jen těžko se z něj dostávám. Ironické jak se člověk, který stereotyp vždy odsuzoval zamiluje do toho svého stereotypu. Ale jak se člověk do takového stereotypu dostane :O (to snad někdo zmáčkne ovladač a den se ti začne do nekonečna opakovat) A každým dnem se do tohohle stereotypu zabrabáváme čím dál tím víc.
Dost možná je to pouze obdobím které hraje stereotypu do karet. Venku je zima a tma přichází brzo, domů přicházíme z práce/školy utahaní a moc vyčerpaní k plánování "hloupostí" (já bývám ze školy natolik unavená že přes týden často odmítám i malé posezení s přáteli :O ) A když se donutíme vstát z pohodlné polohy, tak po vykouknutí z okna zjistíme že je venku tma a nemá smysl nic podnikat.
Je to kolotoč na kterém se točíme
ráno v staneme a za chvilku hned spíme
Jako zombie na sedačce sedíme
a z vesela dál se točíme
Já jsem odpůrce stereotypu (tím neříkám že odsuzuji ty kteří tím žijí a nic by neměnili)Ale v tomto období kdy často nezbývá nic jiného než pokračovat v kolotoči bývám nešťastná (v těchto dnech si připadám jako zombie který už na tomto světě pouze přebývá )
Doufám že tohle období z končí v co nejkratší době a zase nastane období kdy se budu těšit na jeden klidný den doma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama